Zandvoordestraat 300, Oostende
Minimum 6 months
Full time
Field of study: Economics & Business
Daikin Europe NV (DENV) is een dochteronderneming van Daikin Industries Ltd., een toonaangevende Japanse multinational en wereldwijd marktleider in HVAC-R-oplossingen (verwarming, ventilatie, airconditioning en koeltechniek), waaronder warmtepompen en koeltechnologie.
DENV fungeert als het Europese verkoop-, R&D- en...
Read more
I want to know more
De stagiair zal meewerken aan:
A. Procesanalyse & prioritering
Inventarisatie huidige processen (vb. planning Trainers, aanvragen zoals training en schilderwerken, stand-by kalender, …).
AS-IS mapping en identificeren van bottlenecks (wachtmomenten, dubbel werk, fouten).
Prioriteiten bepalen samen met team en definiëren van quick wins (impact vs. effort).
B. Optimalisatie & standaardisatie van bestaande processen
Verbeteringen doorvoeren voor bestaande digitale processen.
Standaardiseren van werkwijzen en afspraken
Oplossingen voorstellen/bouwen voor niet digitale processen.
C. Digitalisatie & automatisering
Opzetten van digitale flows/tools
Basisrapportering/KPI’s voorzien
De stagiair ondersteunt Daikin School & Productie bij het analyseren, optimaliseren en digitaliseren van operationele processen.
Het uiteindelijke doel is efficiëntere, gestandaardiseerde en transparante processen, met minder manuele opvolging, minder fouten en een duidelijke procesflow van aanvraag tot uitvoering.
Bij Daikin kom je terecht in een internationale en innovatieve werkomgeving waar leren en persoonlijke ontwikkeling centraal staan. Als stagiair word je actief betrokken bij het team en doe je praktijkervaring op binnen een bedrijf dat sterk gericht is op duurzaamheid en technologische innovatie.
Wat wij bieden:
Ghent
Oostende
Anderlecht