Studentenleven

>

Evenementen

>

Samen sporten, sterker samenwerken

Samen sporten, sterker samenwerken

door Van Reybrouck

1 mins

Deel dit artikel

Samen sporten, sterker samenwerken banner image

Padel, lopen, een sportief event... bij Van Reybrouck doen we wel eens iets anders dan werken. Gelukkig maar! Want eerlijk, je leert collega's vaak beter kennen tijdens een padelmatch of onderweg naar de finish dan tijdens een vergadering.

Tijdens zo'n activiteit verdwijnen functietitels vanzelf naar de achtergrond. Dan ben je niet de fiscalist, accountant of partner, maar wel collega's die samen plezier maken. Er wordt gelachen, aangemoedigd en soms ook een beetje aan competitie gedaan en net dat maakt het verschil. Want samenwerken loopt nu eenmaal een stuk vlotter als je de mensen achter de functie kent.

Het mooie aan dit alles? Je hoeft absoluut geen sportfanaat te zijn. De ene collega loopt mee met Dwars door Brugge, de andere duikt een padelterrein op na het werk. Het draait niet om winnen, wel om samen iets beleven. Die kleine momenten zorgen voor sfeer, sterke connecties en leuke herinneringen die nog lang blijven nazinderen.

Lees ook: De strijd voor de democratie begint in het klaslokaal

Benieuwd hoe dat eruitziet? Neem een kijkje op onze Instagram en ontdek de Van Reybrouck-vibe.

#wearevanreybrouck #sportyadvisors #trotsoponsteam

Lees andere artikelen per onderwerp👇

Student.be logo
tiktoklinkedininstagramfacebookyoutube

NL


© 2026 Student.be. All rights reserved

·
Cookies
·

Algemene voorwaarden

·

Privacyverklaring

BadgeGoogle Review Badge