[Getuigenissen] Proximus Management Traineeship: what’s it like?
par Proximus
3 mins
Partager cet article
Al meer dan 10 jaar mogen we bij Proximus onze Management Trainees verwelkomen. Elk jaar opnieuw mogen we heel wat masterstudenten verwachten die dat jaar afstuderen. Uit al die enthousiaste mensen kiezen we de beste eruit. Hieronder delen Brent Claus en Daan Lettens hun ervaring met het Management Traineeship.
Brent Claus – Generation 2018

“Het selectieproces was uitdagend. Je doorloopt een heel aantal rondes en wacht steeds in spanning af of je door mag naar de volgende. Tijdens de laatste ronde moesten we een opdracht uitwerken en vervolgens aan Proximus managementleden voorstellen. Ik was enorm stressy, maar vond het een verrijkende ervaring. Na het afronden van die opdracht, was ik net op de (verkeerde) trein gestapt toen ik opgebeld werd met het nieuws dat ik geselecteerd was. In volle euforie belde ik naar mijn ouders en ’s avonds ben ik het gaan vieren met enkele vrienden. Ik heb dus niet lang getwijfeld om toe te zeggen.
Tijdens de eerste maanden werd ik terug even met de voetjes op de grond gezet. Je wordt geconfronteerd met je eerste echte werkervaring en beseft al snel dat je niet meer op school zit. We werden wel zeer goed ondersteund. De begeleiding die we kregen in onze eerste maanden, vond ik een belangrijke houvast.
Proximus heeft vaak nog steeds het imago van statisch overheidsbedrijf. Ook ik leefde wat met die schrik, maar dat veranderde al snel eens ik hier binnenstapte. Proximus is een geweldig groot bedrijf, dat met onnoemelijk veel zaken bezig is en dit in een cruciale tijd waar we mee de digitale toekomst willen vormgeven. Momenteel zijn het zeer interessante tijden. Het Management Traineeship is de ideale manier om hiervan te proeven en je mee onder te dompelen in de wereld van de grootste telecomoperator van België. Een absolute aanrader dus voor wie mee wil bouwen aan deze toekomst, de vrijheid wil krijgen om zichzelf verder te ontwikkelen en dit allemaal in een uitdagende omgeving.”
Consultez aussi notre liste de premiers emplois!
Daan Lettens – Generation 2019

“Proximus is een groot bedrijf met veel mogelijkheden om te roteren binnenin het bedrijf, een familiale sfeer waar mensen open staan om mekaar te helpen, waar nieuwe werknemers echt warm welkom geheten worden en tevens ook een bedrijf in volle verandering. Iets wat mij wel echt aansprak. Omdat ik nog niet met volle zekerheid wist wat ik wou doen, was dit Management Traineeship een ideale stap in mijn carrière. Uiteindelijk leer je pas echt wat je graag doet door het gewoon te doen, en niet door een of andere test in te vullen of erover te lezen op het internet. In mijn ogen is de manier waarop dit Management Traineeship werkt, de ideale manier om op een deftige manier de Ins & Outs van het bedrijf te leren kennen.
Naar mijn mening ging het starten van de applicatieprocedure vrij vlot en werd er altijd duidelijk gecommuniceerd naar ons toe. Na het uitvoeren van heel wat proeven, wat volgens mij ook echt nodig is om de geschikte kandidaten te selecteren, mocht ook ik deelnemen aan de Assessment Day. Dit was een zeer vermoeiende, maar ook leuke dag. Wat ik zeer goed vond, was dat ik diezelfde avond nog gecontacteerd werd door HR. Uiteraard was ik zeer uitgelaten dat ik het goede nieuws mocht vernemen. Ik heb ook meteen laten weten dat ik het aanbod maar al te graag aannam.
Ik zou dit Management Traineeship zeker aanraden aan anderen die in dezelfde positie zitten als ik zat enkele maanden geleden. Het is een mooi aanbod, gevuld met uitdagende projecten die meteen verantwoordelijkheid met zich meebrengen. Je wordt overal met open armen ontvangen en niet anders bekeken omdat je nieuw bent. Je leert ook veel bij van de mensen waarmee je samenwerkt en hoe je met die verschillende mensen samenwerkt. Naar mijn mening dus zeker de juiste keuze!”
Trouve d'autres articles par sujet 👇

Proximus
Travailler chez Proximus, c’est suivre une devise bien claire : Think Possible. Nous partons toujours du principe qu’une chose est possible, même si elle semble impossible. Plus qu’une devise, c’est un état d’esprit qui ouvre tout un monde de solutions numériques. Des solutions pour une vie plus
Sois toujours le premier au courant des dernières offres pour jeunes diplômés ! 📩
Qu'avez-vous pensé de cet article ?

