Studentenleven

>

Afgestudeerd, wat nu?

>

"Bij Decathlon heb ik een omgeving gevonden waar ik dagelijks kan groeien en ontwikkelen"

"Bij Decathlon heb ik een omgeving gevonden waar ik dagelijks kan groeien en ontwikkelen"

door Decathlon

1 mins

Deel dit artikel

"Bij Decathlon heb ik een omgeving gevonden waar ik dagelijks kan groeien en ontwikkelen" banner image

Ik begon mijn avontuur bij Decathlon Lommel als verkoopster in de winkel, maar kreeg al snel extra verantwoordelijkheden als leader van de fiets- en voedingafdeling. Toen de Covid-crisis uitbrak, kreeg ik de kans om aan de slag te gaan bij de klantendienst, en kon ik de twee functies combineren. Na een paar maanden kreeg ik het aanbod om voltijds bij de klantendienst te gaan werken, en die kans greep ik met beide handen. Wat ik leuk vind, is de afwisseling van taken, de organisatorische vrijheid en het contact met collega's uit het hele bedrijf.

"Dankzij de overstap van de winkel naar de klantendienst kon ik een andere kant van Decathlon ontdekken, zonder het essentiële uit het oog te verliezen: praten met klanten" 👋

Vandaag is het mijn taak om een centrale rol te spelen in de service naar onze klanten: antwoorden op vragen, oplossingen zoeken en klanten begeleiden bij hun aankopen. Werken bij de klantendienst betekent ook samenwerken met verschillende afdelingen: transport, e-commerce, IT ... En je leert voortdurend nieuwe dingen. Wat ik vooral leuk vind, is de flexibiliteit van de organisatie: ik kan mijn werktijden kiezen binnen een vastgesteld kader, en mijn schema aanpassen aan mijn behoeften. Deze vrijheid betekent ook dat ik kan deelnemen aan interne evenementen en betrokken kan blijven bij het leven van het bedrijf.

"Bij Decathlon maakt sport deel uit van het dagelijkse leven, en we hebben het geluk dit te kunnen delen met onze collega's" 🏃‍♀️

Sinds ik hier werk, ben ik een stuk sportiever geworden. Ik ben begonnen met het interne voetbaltoernooi, waar ik eerst met de mannen meespeelde vooraleer ik lid werd van het vrouwenteam. We trainen elke week en het is een geweldige kans om een band op te bouwen met collega's van alle afdelingen. Naast voetbal heb ik ook al samen gelopen met collega's, maar ook gefitnesst en gewandeld. Het is deze mix van werk, passie en teamspirit die ervoor zorgt dat ik na al die jaren nog steeds even toegewijd ben aan mijn job.

Lees andere artikelen per onderwerp👇


© 2026 Student.be. All rights reserved

·
Cookies
·

Algemene voorwaarden

·

Privacyverklaring

BadgeGoogle Review Badge