Smalleheerweg 31 9041 Oostakker, Oostakker
Voltijds
Interim
Functie: Transport & logistiek
Studiegebied: Economie & bedrijfskunde, Taal- en letterkunde, filosofie & kunst, Organisatie en Management
Personen gezocht: 1
Volvo Group is one of the leading manufacturers of trucks, buses, earth-moving machinery, engines and powertrains for recreational and commercial vessels, as well as industrial applications. The Ghent facility is the Volvo Group's largest truck factory in the world.
The Ghent site is also home to several logistics activities, including the group's largest distribution center. In addition, you will also find a number of...
Lees verder
Ik wil er meer over weten
Service Market Logistics, een onbekend begrip voor velen, maar een betekenisvolle dienst bij Volvo Group. Zo kijken we niet alleen met trots naar onze fabriek, maar ook naar ons magazijn dat sinds lange tijd een onderdeel maakt van onze Gentse site. Het grootste centrale distributiecentrum is bij ons gevestigd en bevat alle onderdelen van trucks, bussen, constructiematerialen en industriële – en marine motoren. Succesvol zijn en blijven? Daar geloven wij in! Zo hebben we naast een opslagfunctie, ook heel wat nevenactiviteiten waarbij de focus ligt op leveringsprecisie, service en efficiëntie
Je komt terecht in een dynamisch en divers operationeel team van 20 collega's waar service, kwaliteit en precisie centraal staan. Samenwerking binnen het team en met de collega teams van andere afdelingen en met externe partners is essentieel om onze doelen te bereiken. Klantentevredenheid staat bij ons heel hoog in het vaandel, net zoals het continu streven naar verbeteringen.
De shipper is verantwoordelijk voor het verzenden van onderdelen van de Volvo Group en dit volgens de contractuele overeenkomsten van de toegewezen logistieke flows. Door middel van een correcte zendadministratie zorgt de shipper ervoor dat de transporten op het vooropgestelde tijdstip kunnen vertrekken. Hierbij zorg je er ook voor dat het service level naar de klant overeenstemt met de afspraken en dat de operationele actieplannen uitgevoerd worden. Je borgt daarbij ook het overeengekomen niveau van de KPI Performantie.
Takenpakket:
Dit is een tijdelijke opdracht om de vakantieperiode te overbruggen. We zoeken iemand om te starten midden april tem. eind september.
Wil je graag proeven van hoe Volvo Group werkt op vlak van logistiek, dan is deze functie voor jou. Daarnaast kan je uiteraard ook proeven van onze Zweedse balletjes in ons restaurant (andere maaltijden zijn zeker ook mogelijk)..
Zoek je een eerste werkervaring of wil je graag in een logistieke omgeving terechtkomen, dan raden we je zeker aan om te solliciteren.