Voor een intelligente en nieuwsgierige budgethouder (38) zijn we op zoek naar een betrokken persoonlijk assistent die samen met hem structuur brengt in een hoofd vol ideeĂŤn. Hij is sterk in analytisch denken, met een grote interesse in wiskunde, programmeren en hoe de wereld in elkaar zit. Tegelijk zorgt een combinatie van ASS, ADD, hoogbegaafdheid en eerdere ervaringen ervoor dat overzicht bewaren en prioriteiten stellen moeilijk is.
Je komt terecht in een context waar zelfstandigheid aanwezig is, maar waar de juiste ondersteuning een wereld van verschil kan maken. Hij heeft nood aan iemand die naast hem staat: iemand die helpt ordenen, samen keuzes maakt en vooral opvolgt wat er ĂŠcht gebeurt in de praktijk.
Concreet ondersteun je hem bij:
- Het structureren en opruimen van digitale bestanden (denk aan grote hoeveelheden fotoâs en documenten)
- Het creĂŤren van overzicht en prioriteiten in taken en to-do lijsten
- Het opzetten en opvolgen van een haalbare planning (o.a. via whiteboard)
- Administratieve ondersteuning (mails, overzicht bewaren, soms telefonisch contact opnemen)
- Samen reflecteren: wat lukt, wat niet, en hoe verder opbouwen
- Je werkt stap voor stap: klein beginnen, maar met oog op duurzame vooruitgang.
De opstart is zo snel mogelijk voorzien. Het gaat om ongeveer 9 uur per week (3 momenten van telkens 3 uur), voornamelijk in de voormiddag. Concrete dagen en uren worden in overleg afgestemd, afhankelijk van zijn planning en beschikbaarheid.